Veteran Vespa Club Hungary

Telefon:

E-mail küldése

Veteran Vespa Club Hungary

Kedves Vespa rajongók, kedves ide látogatók szeretettel üdvözlünk benneteket a Veteran Vespa Club Hungary honlapján.

A Veteran Vespa Club Hungary az első vidéki vespa club, amely 2016. augusztus 1-én alakult Szombathelyen, azzal a céllal, hogy gerjessze és megőrizze a Veteran Vespa motorok iránti lelkesedést és érdeklődést.

A Veteran Vespa Club jelenlegi 10 tagja összesen 29 különböző típusú Vespa boldog tulajdonosa.

A Vespa számunkra az itáliai elegancia megtestesítője,- maga a " Dolce Vita". Ezt az érzést igyekszünk megismertetni bárkivel, aki érdeklődik a Vespa motorok iránt;  rendszeres club-estjeink, közösségi megnyilvánulásaink, rendezvényeink során.

A Veteran Vespa Club Hungary segítséget nyújt a veteran vespák restaurálása, szerelése, javítása során felmerülő problémák megoldásában, illetve a témában jártas és a felújításhoz szükséges gyakorlattal rendelkező egyes tagjaink szívesen állnak rendelkezésre.

Keress minket bátran, fordulj hozzánk bizalommal!

Veteran Vespa Club Hungary - Magyar